21 marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły w kreatywny sposób przywitali wiosnę. Zamiast tradycyjnych lekcji dzieci udzielały się artystycznie: tworzyły wiosenne obrazki, wielkanocne ozdoby, malowały na płótnie, czy też odbijały wzory z wykorzystaniem folii bąbelkowej.

Uczniowie klas 1-3 wybrali się też na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Wiele z jej zwiastunów udało się nie tylko sfotografować, ale też przynieść do szkoły. Posłużyły one do wykonania pięknych wiosennych obrazów, skomponowanych z żywych kwiatów, gałązek, traw i listków. Uczniowie założyli również swoje klasowe uprawy cebulki, koperku i innych ziół.  Dzieci nie zapomniały też, żeby w tym dniu ubrać dwie różne, kolorowe skarpetki, w ramach pamięci o Światowym Dniu Zespołu Downa. Wiosna została w naszej szkole radośnie i artystycznie przywitana, teraz mamy nadzieję, że odwdzięczy się nam słońcem na Wielkanoc!

Galeria zdjęć