TERMINARZ SPOTKAŃ WYWIADOWCZYCH I KONSULTACJI DLA RODZICÓW

 

L.p.                                  Rodzaj spotkania                    Termin Godzina
1. początek roku szkolnego dla wszystkich klas I-VIII 12.09.2019 r. 17.30
2. śródokresowe 20.11.2019 r.
26.03.2020 r.
17.30
3. semestralne 23.01.2020 r. 17.30
4. konsultacje dla wszystkich klas I – VIII i oddziałów gimnazjalnych

22.10.2019 r.

19.12.2019 r.

14.05.2020 r.

17.30-18.30

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI PSP W UJEŹDZIE 

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020- I PÓŁROCZE       

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

 Numer gabinetu

1.          

Bębenek Dorota

czwartek

12.45-13.30

biblioteka II piętro

2.          

Bugajska-Molendowicz Małgorzata

wtorek

8.00-8.45

6 PG

3.          

Bytomski Andrzej

wtorek

9.50-10.35

33 PG

4.          

Ciapa Dariusz

wtorek

10.45-11.30

32 SP

5.          

Cichon Mariola

czwartek

8.55-9.40

17 PG

6.          

Daniel-Kroker Karina

wtorek

9.00-10.00

sekretariat

7.          

Flak Zygfryd

czwartek

10.45-11.30

31 PG

8.          

Gorki Gizela

wtorek

9.50-10.35

29 PG

9.          

Hermanowicz Joanna

poniedziałek

8.55-9.40

14 PG

10.      

Kasperczyk Małgorzata

piątek

11.45-12.30

pokój nauczycielski - SP

11.      

Kolenda Anna

poniedziałek

8.55-9.40

pokój nauczycielski - SP

12.      

Konior Beata

środa

15.20-16.00

535 414 951

13.      

Kosarzycka Irena

piątek

8.45-9.30

Biblioteka parter PG

14.      

Kośmider Julia

czwartek

10.45-11.30

21 PG

15.      

Kwaśniok Krystyna

środa

10.45-11.30

29 PG

16.      

Łupak Mirosław

piątek

11.45-12.30

sala gimnastyczna (zaplecze)

17.      

Mehlich Sybilla

czwartek

9.50-10.35

16 PG

18.      

Napieracz Marcin

środa

10.45-11.30

pokój nauczycielski - SP

19.      

Ogaza Ewelina

środa

8.55-9.40

pokój nauczycielski - SP

20.      

Patoła-Żyła Katarzyna

poniedziałek

12.45-13.30

33 PG

21.      

Radochońska Beata

piątek

10.45-11.30

pokój nauczycielski – SP/logopedia

22.      

Rogowska Jolanta

środa

9.50-10.35

24/25 PG

23.      

Sichma Dawid

czwartek

8.55-9.40

pokój nauczycielski - SP

24.      

Sopała Małgorzata

piątek

8.55-9.40

pokój nauczycielski - SP

25.      

Szulc Ewa

środa

10.45-11.30

32 PG

26.      

Trusz Agata

poniedziałek

8.00-8.45

12 PSP

27.      

Zalejski Krzysztof

poniedziałek

12.45-13.30

11 PG

28.      

Zawada Iwona

poniedziałek
czwartek

11.45-12.30
8.00-9.40

pokój nauczycielski - SP