Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi…”

Kończy się rok obchodów 75-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Ujeździe.  Od tamtego czasu – zmieniał się świat, technologie i Polska. Uczniowie
 i nauczyciele przychodzili i odchodzili, a szkoła stawała się tym, co łączy pokolenia, buduje poczucie tożsamości i jest symbolem wspólnie spędzonych chwil.

Ze względu na pandemię z wielu działań zaplanowanych już na początku roku min. spotkania absolwentów, bankietu musieliśmy zrezygnować. Jest to dla nas przykra sytuacja, gdyż nie możemy świętować tego Jubileuszu z Przyjaciółmi i Sympatykami naszej szkoły. Postanowiliśmy wykorzystać nowoczesne technologie i podzielić się z Państwem podjętymi działaniami. Zachęcamy do zapoznania się z nimi – odwiedźcie nas na stronie internetowej szkoły, zobaczcie, jak się zmieniamy, bądźcie razem z nami.

Tak świętowaliśmy:

Warto świętować takie jubileusze, warto pamiętać i warto wspominać!