1 czerwca swoje święto obchodzą wszystkie dzieci. Uczniowie klas 1-3, którzy bardzo sumiennie pracują zdalnie, zostali w tym dniu odciążeni od wykonywania tradycyjnych ćwiczeń. Wychowawcy zaproponowali swoim uczniom wzięcie udziału w quizie online, który związany był obchodami 75-lecia naszej szkoły. Uczestnicy quizu musieli wykazać się dobrą pamięcią wzrokową, bo byli pytani między innymi o to, gdzie stoi popiersie patrona szkoły oraz gdzie znajduje się sala komputerowa. Przydała się też umiejętność szacowania ilości uczniów i nauczycieli. Mimo, że dzieci były w szkole ostatni raz przed niemal trzema miesiącami, w quizie wykazały się dobrą znajomością szkoły: udzieliły ponad 80% poprawnych odpowiedzi. W quizie wzięła zdecydowana większość najmłodszych uczniów (50 dzieci), a najbardziej zmotywowani wykonywali go nawet pięciokrotnie, żeby w końcu osiągnąć wymarzone 100% poprawnych odpowiedzi.