W dniu 20 czerwca odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Ujeździe, na której nagrodzono najlepszych absolwentów naszej gminy.

Nagrody te, corocznie przyznaje Rada Miejska zgodnie z Regulaminem wyróżniania absolwentów szkół Gminy Ujazd wprowadzonym uchwałą nr XIX.149.2020 Rady Miejskiej z dnia 25 maja 2020r. W tym roku wyróżniono trzy absolwentki naszej szkoły - Paulę Domeredzką, która otrzymała dodatkowo nagrodę specjalną, Natalię Gisman oraz Annę Kauch.

Podczas tej uroczystości Burmistrz Ujazdu, p. Hubert Ibrom, wręczył stypendia uczniom, którzy przez cały miniony rok szkolny wykazali się wiedzą, talentem artystycznym i sportowym. Z naszej szkoły takie nagrody otrzymało 52 uczniów. Stypendium naukowe otrzymała Paula Domeredzka (otrzymała m.in. tytuł laureatki Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego), artystyczne - Hanna Wientzek i Damian Kwaśniok oraz sportowe: Oliwia Tomera, Kampka Zuzanna, Słota Maria, Olesz Julia, Kauch Anna, Hrad Ksenia, Ignacek Hanna, Schreiber Karolina, Fogel Lena, Kostoń Oliwia, Łysoń Natalia, Wojtyła Oliwia, Malcherek Laura, Małys Szymon, Lazarek Maja, Gniot Dominik, Chwastek Michał, Paczuła Julia, Sładek Magdalena, Hajduk Kinga, Proszkowiec Emilia, Kocurek Marcin, Piela Eliasz, Brym Fabian, Lebiecka Laura, Muskała Emilia, Jochem Weronika, Nowak Marco, Sładek Radosław, Bednarek Tomasz, Lebiecka Lena, Rogowski Mikołaj, Garbas Marcel, Trefoń Xavier, Szarf Filip, Tomera Filip, Mruk Artur, Kwaśniok Sebastian, Haberla Mateusz, Wolany Jakub, Nowak Pascal, Rall Denis, Baron Igor, Gołąbek Łukasz, Kołodziej Sebastian, Witos Wiktor, Konkolewski Mieszko, Gralka Szymon,Kalisz Bartosz (sportowcy osiągnęli wysokie miejsca m.in. w zawodach piłki siatkowej, piłki nożnej i lekkoatletyki na szczeblach powiatowych i wojewódzkich). Gratulujemy Wszystkim i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Galeria zdjęć