Dyrektor PSP w Ujeździe informuje, że w związku z planowanym od 4 maja 2021 r. zamknięciem drogi w kierunku Starego Ujazdu, uczniowie będą dowożeni zgodnie z tymczasowym rozkładem przywozów i odwozów, zawartych w informacji otrzymanej od PKS w Strzelcach Opolskich.

Uczniowie dotrą do szkoły na godzinę 8.10 i od razu udają się do swoich klas na lekcje. Po skończonych lekcjach mają możliwość pozostania w świetlicy szkolnej do czasu odjazdu autobusu. Jeżeli rodzic będzie odbierał osobiście dziecko, należy to zgłosić wychowawcy.

Informacja – propozycja komunikacji autobusowej na terenie Gminy Ujazd na czas zamknięcia ul. Żeromskiego od 04.05.2021 do 26.05.2021 r.

W związku z zamknięciem ul. Żeromskiego w Ujeździe autobusy PKS Strzelce Opolskie S.A. dowożące dzieci do szkoły w Ujeździe od strony Starego Ujazdu, jak i autobusy komunikacji publicznej jadące w kierunku Strzelec Opolskich przez Stary Ujazd, na czas zamknięcia drogi będą jechały objazdem przez Jaryszów, Zimną Wódkę do Starego Ujazdu. Czas przejazdu w związku z objazdem zostanie wydłużony o ok. 20 minut.

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów obsługujących szkołę w Ujeździe:

Dowóz dzieci do szkoły:

3

Grafika: Dowóz dzieci.

Odwozy dzieci ze szkoły:

44

Grafika: Odwóz dzieci.

Dyrektor szkoły, Grażyna Łupak